51426# SAHİBİNDEN Minelab Gpx 5000---2 Başlıklı---2012 Depar Faturalı GUMUS DEDEKTOR KIRIKHAN DA

  •  
  •  
  •  

ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 05.11.2012 DEPAR FATURALIDIR.

2-3 DEFA KULLANILMIŞTIR.

ÜZERİNDE 11''MONO+15X12''DD+COSS KULAKLIK+BATARYA+ARAJ ŞARJ+ŞEBEKE ŞARJ+HARİCİ HOPARLÖR+KULLANIM

KLAVUZU+FATURA VS.BULUNMAKTADIR.

HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEGERLENDİRİLİR.

GPX 5000 MPS, DVT ve SETA  teknolojileri sayesinde erişilmesi ve bulunmasi en güç işlenmemiş küçük altin parçalarını bile bulabilirsiniz.
Yeni Zamanlama Fonksiyonları GPX 5000 define dedektörünü çok yönlü ve becerikli hale getirmiştir. 8 zamanlama fonksiyonunun tek bir dedektörde toplanmış olması tek bir dedektör alarak 8 ayrı dedektöre sahip olmanız anlamına gelmektedir. Önceki modelde bulunan 5 zamanlama fonksiyonuna eklenen 3 yeni zamanlama fonksiyonu “madeni para / kalıntı”, “maden tuzu/altın” ve “kaliteli altın”dır.
GPX 5000 Kaliteli Altın arama fonksiyonu çok daha hassas ve derinde arama yapabilme olanağı sağlamaktadır. Böylece kimsenin şimdiye kadar bulamadığı derinlikteki altınlara ulaşabilirsiniz.
GPX 5000 Maden Tuzu / Altın fonksiyonu maden tuzlu toprak koşullarında bile her boyuttaki altını bulabilme olanağı sağlamaktadır. Bu fonksiyon özellikle plajlarda üstün başarı elde etmektedir.

GPX 5000 Madeni Para / Kalıntı fonksiyonu bereketli toprak koşullarında hiç olmadığı kadar derinde arama olanağı sağlamaktadır.

Geliştirilmiş “zamanlama” fonksiyonları ile çok daha derinlerdeki altını bulabilirsiniz.
Geliştirilmiş “elektronik teknolojisi” her türlü toprak koşulunda yüksek hassasiyetle hedefe ulaşabilme olanağı sağlamaktadır
“6 arama modu” programlar arası kolay geçiş ve arama kolaylığı sağlar. “Genel ve Derin” arama modlarına ek olarak “ Yuksek Madeni ( Hi Mineral )”, “Arazi ( Patch)”, “Değersiz Toprak ( Hi-Trash)” ve “ Yer Tesbit ( Pinpont)”  modları mevcuttur. 6 Arama modu kişisel tercihlere göre ayarlanabilir, istenen şekilde adlandırılabilir.
Geliştirilmiş “Rx Gain” sayesinde GPX 5000 ile çok daha hassas bir şekilde alan taraması yapılabilir ve çok daha yüksek performans elde edilir.
“Otomatik Zemin Tarama” opsiyonu ile dedektörün her türlü toprak koşuluna uyum sağlaması kolaylaştırılmıştır. ( Sabit, İzleme, Hızlı İzleme, Zemin Tipi  ve Hızlı Takip Butonu )
Geliştirilmiş Ses Ayarları sayesinde dedektör kişisel duyma kabiliyetine göre ayarlanabilir. ( Aşamalı ses, ses, yoğun sinyal, cevap, hedef ses, ses limit, sabitleme)


İlan no: 51426 İl: / Hatay/kırıkhan Fiyat: 10700 Tarih: 28.07.2016

İlan Sahibinin Bilgileri

Cep telefonu : 05438689850
Sabit telefon : 05438689850
E-posta : bankercetin3131@gmail.com
Web sitesi : http://www.alodedektor.com
Adres : kanatlı cad:beledıye iş hanı:zemın kat no 6
Hakkında

hatay kırıkhan da bulunan dedektor fırmamız dedektor satışı alışı takas gıbı bu ışe gönul baglamış hobi olarak yapan kardeslerimiz firmamızda ıstenılen butun cıhazlar mevcuttur

 

İlan Resimleri

Yorum yazın

Yorumunuz:
 
e-posta:
   
tel :
 

Yorumu Gönder

Yorumlar

Yorum yazılmamış. İlk yazan siz olun!