36421# SAHİBİNDEN AKNE, ÇİL, SİVİLCE VE LEKELER İÇİN İDEAL KREM

İdeal krem yüz cildini temizleme, yumuşatma ve kusursuz hale getirme ve özellikle ciltteki akne, sivilce ve benekler üzerindeki özel etkisi ile ünlüdür. Cildi daha yumuşak, parlak ve canlı hale getirir. ÇİL: Çiller doğal olarak bazı kişilerde vardır. Güneş ve rüzgarın etkisiyle artış gösterebilir. İdeal Krem çillerin giderilmesine yardımcı olur. KISA SÜRELİ STOKLA SINIRLI KAPMPANYA 15 TL YERİNE 10 TL... BENEK: Benekler yüzde değişken hava ve güneşin olumsuz etkisiyle ortaya çıkan çillere benzeyen lekelerdir. Bayanlarda gebelik ve doğum sebebiyle ortaya çıkabilir. İdeal Krem yüzdeki bu lekeleri yok eder. AKNE: İdeal Kremi düzenli kullanarak akne ve sivilceden kurtulabilirsiniz. UYARI: Cildi çok hassas olanlar düzenli kullanıma geçmeden önce az bir miktar kremi kolun bir parçasına sürerek test etmelidir. AKNE İÇİN ÖNEMLİ UYARI: İlk kullanmada bazı kişilerde akne artışı olabilir. Bu durumda yukarıdaki talimatlara göre kremin kullanılmaya devam edilmesi önerilir. Daha sonra aknelerde yavaş yavaş bir azalma görülmeye başlanır. Aknelerden tamamen kurtuluncaya kadar devam etmek gerekir. Mehmet DURUSOY 0505 290 75 90

İlan no: 36421 İl: / Kayseri/Melikgazi Fiyat: 10 TL Tarih: 22.02.2011

İlan Sahibinin Bilgileri

Cep telefonu : 0 555 290 75 90
Sabit telefon :
E-posta : translator@hotmail.com
Web sitesi :
Adres :
Hakkında

İlan Resimleri

Yorum yazın

Yorumunuz:
 
e-posta:
   
tel :
 

Yorumu Gönder

Yorumlar toplam =2

1-ya ben bu ideal kremi değilde üstünde el yazısıyla ideal yazan kremi almak istiyorum sizde varsa bana ulaşırmısınz kesin bekliyorum ii gnler adı (ebru) telefon (05350575103) e-posta (ebru__65_@hotmail.com) tarih ()
2-ya ben bu ideal kremi değilde üstünde el yazısıyla ideal yazan kremi almak istiyorum sizde varsa bana ulaşırmısınz kesin bekliyorum ii gnler adı (ebru) telefon (05350575103) e-posta (ebru__65_@hotmail.com) tarih ()